DUNLOP 7100

knoflík na zavěšení řemenu Dunlop knoflík na zavěšení řemenu, 1 ks   Šroubuje se do středu kytary - před našroubování doporučujeme lehce vrtákem předvrtat menší otvor...
Garantovaný nákup z imusicdata.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 1 679 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v HOUDEK

• Výborná kvalita zboží,skvělá cena .Všem doporučuji!!
  • , zakoupeno v HOUDEK

• Výborná kvalita zboží,skvělá cena.Všem doporučuji!!

• kvalitní výrobek za slušnou cenu

knoflík na zavěšení řemenu

Dunlop knoflík na zavěšení řemenu, 1 ks

Rozměry

• v nejširším místě : 14 mm
  • váleček na kterém je popruh : 7mm
  • délka vrutu : 25 mm
  • průměr vrutu : 2 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 1 308 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v HOUDEK

• Výborná kvalita zboží,skvělá cena .Všem doporučuji!!
  • , zakoupeno v HOUDEK

• Výborná kvalita zboží,skvělá cena.Všem doporučuji!!

• kvalitní výrobek za slušnou cenu
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 1 308 recenzíDalší informace

Vše v naprostém pořádku.

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

KVALITNI ZBOŽÍ

• , zakoupeno v HOUDEK

• nepřišlo mi nic nemám co hodnotit :-/

Čekám poměrně dlouho,kytary mám doma už měsíc a pořád nic.Ruším objednávku-pěkný den.

• , zakoupeno v Kytary.cz

potřebujete pro klasický popruh, obchod vám na požádání skompletuje s ukulele

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

Použili jsme na ukulele, které nemělo držáček na popruh.
    Slouží dobře k danému účelu.

• , zakoupeno v Kytary.cz

Potřeboval jsem uchytit popruh kytary tak, aby mi nepřekážel. Nainstaloval jsem si to podle návoru na montáž úchytu dle firmy Taylor. Naprostá spokojenost.

ok