Fender Performance Series Instrument Cable 3m Angled BLK

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Zatím ok. Čas ukáže kvalitu provedení.

• Funguje na oba konce. Můžu přehodit jak je potreba
    • Je krásně ohebný
    • Dost dlouhý
    • Krásně skladný
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

Dobrý kabel od Fendera. Nejprve jsem se lekl relativně malé délky 1,5m, (Jsem zvyklý na 4m) ale zjistil jsem, že se mi kabel alespoň nemotá mezi krabkami. Jo a bílá barva jacků, k mému arctic stratu krása. A jacky drží ve vaničce pevně, žádné vypadávání.

Produkt nemá žádné parametry.

Nástrojový kabel s jedním úhlovým jackem ze série Performance. Velice odolný vůči kroucení a vytažení.

Ručně pájený s robustními kovovými konektory pro výkonnostní spolehlivost.

Silný 8mm průměr pláště z PVC s 90% pokrytím měděného stínění.

•  Délka: 3m
  •  konektory: jack-mono 6,35 rovný , jack-mono 6,35 úhlový
  •  barva: černý

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Zatím ok. Čas ukáže kvalitu provedení.

• Funguje na oba konce. Můžu přehodit jak je potreba
    • Je krásně ohebný
    • Dost dlouhý
    • Krásně skladný

• , zakoupeno v HOUDEK

• Značka, vzhled

Chtěl jsem jakoukoli šňůru a za cenu, kterou jsem do toho chtěl dát mám značkovou, pěknou, s lomenou koncovkou