FENDER Running Logo

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč83 % • 549xDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta89 Kč100 % • 2 900xDalší informace

• sedí jak má, materíál dostatečně odolný, design super
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• Kožené úchyty pro připojení na kytaru.

• solidnost provedení výrobku , výborný materiál

Jak vzhled tak kvalita řemeslného provedení jsou skvělé !

Fender Running Logo Strap Black je kytarový řemen. Šířka řemenu josu 2" (cca 5 cm) a délku lze nastavit v rozmezí 75  až 129,5 cm, takže ho bez problémů může využít většina hráčů. Konce řemenu jsou vyrobeny z přírodní kůže a řemen je vyroben z polyesteru a nabídne tak odolnost a dlouhou životnost. Tradiční vzhled mu dodávají bílé vyšívání a velké zářivé logo Fender. Model: 0990671000.

Připravil PJ

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• sedí jak má, materíál dostatečně odolný, design super
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• Kožené úchyty pro připojení na kytaru.

• solidnost provedení výrobku , výborný materiál

Jak vzhled tak kvalita řemeslného provedení jsou skvělé !

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Dobrá kvalita
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• mohl by být o trochu širší

hodí se ke kytaře, na kterou hraji, produkt doporučuji, dobře drží kytaru, kvalita slušná

• slušná cena
    • příjemný materiál
    • vcelku široká možnost nastavení délky
    • spolehlivě drží

Jedná se o můj první řemen, proto jsem požadoval možnost nastavení libovolné délky v co největším rozsahu. 76 - 130 cm tohoto kusu mi při výběru přišlo s přehledem nejlepší. V tomto rozsahu je možné nastavit libovolnou délku popruhu a řemen vždy spolehlivě drží. Údajně u některých kusů po delší době používání může dojít k povolování spony, ovšem již na prodejně mě upozornili, že pokud by se to stalo, mohu ji bez problémů vyměnit. Nicméně, zatím se skutečně zdá spolehlivý.
    Cenově se mi zdá rozumný a materiál je příjemný, neřeže, netlačí. Jedinou výtku bych měl ke koncům, které mi přišli tuhé a špatně se nasazovaly na kytaru, což by byl nejspíše problém, pokud bych měl v úmyslu řemen přehazovat na více kytar. To ovšem v úmyslu nemám, popruh snad alespoň bude lépe držet tam, kde má - a je vcelku dobře možné, že jde o mou nezkušenost či nemožnost srovnání.

Celkově vzato doporučuji. Pro mě je to skvělá volba pro seznámení se s popruhy a vyzkoušení nejrůznějších délek zavěšení.

• , zakoupeno v Kytary.cz

• -Popruh je pohodlný a na kytaře vypadá velmi pěkně.
    • -Vybral jsem si ho kvůli dobré ceně a vzhledu.

-Vybral jsem si ho protože je cenově výhodný a vzhledově vypadá velmi dobře.
    -Při hraní ve stoje je popruh pohodlný.
    -Určitě bych produkt doporučil, kvůli výše uvedeným důvodům.

• Dobře sednoucí netlačící řemen
    • Pro logo

Již vlastním kytarový řemen Fender podšitý koženkou a velmi mi vyhovuje, proto jsem s typem kytary objednal i levnější produkt

• drží a nepovoluje se

stabilní, nepovoluje se, za ty peníze skvělý

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Bez výtky
    • Kvalitní zpracování