Seymour Duncan SH-4

3 490 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z imusicdata.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 22 672 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Typ
humbucker

• Nabušené středy
    • Silný signál
    • nevím
  • , zakoupeno v Kytary.cz

Měl jsem už několik sd jb a byl jsem vždy spokojený myslím že jednou mi nešel neseděl zvukové tak jsem vrátil jinak spokojenost s rychlostí i dodací i podmínky a se st p Česká pošta

• Perfektní zvuk na rock a metal
    • zatím nevím

Vřele doporučuji

Typ
humbucker

Snímače pro strunné nástroje Zboží dodáváme ve více barvách - uveďte v poznámce, jakou barvu chcete. Jeff Beck SH-4, signature snímač velkého jména a zvuku. Byl vytvořen firmou Semour Duncan za samotné Beckovy spolupráce. Jeff Beck snímač má unikátní zvuk posledních třiceti let. Tímto snímačem jsou také vybaveny i drahé kytary těch nejznámějších výrobců. Snímač SH-4 je vhodný pro většinu stylů od blues až po heavy metal. Snímač má silný útočný signál s vyváženým poměrem sustain/zkreslení. Slyšet ho můžete u

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 1 686 recenzíDalší informace

• Nabušené středy
    • Silný signál
    • nevím

• Perfektní zvuk na rock a metal
    • zatím nevím

Vřele doporučuji

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 1 686 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v imusicdata.cz

• jasný tón
    • málo hlasitý

použití málo kdy

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Pěkný uhlazený zkreslený zvuk na sólo.
    • Rozpínatelný.
    • Horší čistý zvuk při rozpojené jedné cívce zapojené s jednou cívkou předního snímače. I celkový čistý zvuk méně brilantní.
    • Zkreslený zvuk na beglajt na hrubých strunách trochu míň výrazný.
    • Jen o malinko větší brum než DiMarzio.

Zdá se mi lepší než SH-6 který mi při určité hlasitosti chytal nepříjemnou basovou frekvenci a musel ven. Při sólové hře působí krásným uhlazeným dojmem s pěkným sustainem. Na beglajt i čistý zvuk mi ale lépe seděl DiMarzio DP-100. Ze začátku jsem měl dojem že je takový trochu tupý, ale při živém hraní jsem fakt čuměl co z něho lezlo. Doporučuji na rock. Na sóla vynikající.
    Jinak kompromis, nádherný sólový zvuk ,čistý nic moc, ale v podstatě jsem s ním spokojenej na čistej mám fendra. Je to ale taky o dřevě. Kytarář Miloš Kaiser mi řekl, že i sebelepší snímač na špatném dřevě nebude hrát nikdy dobře. Doporučuji si nechat poradit kytarářem a né v prodejně. K mému dřevu mi doporučil SH-4
    a myslím že poradil dobře.